Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Niepubliczne Przedszkole Montessori "ZdrowoJeż"

Przedszkole Montessori "ZdrowoJeż"

O przedszkolu:
Niepubliczne Przedszkole Montessori „ZdrowoJeż”, powstało w styczniu 2013r. Jesteśmy niewielkim przedszkolem, w którym staramy się podążać za potrzebami dzieci w duchu porozumienia bez przemocy, równocześnie stosując pedagogikę montessori i dbając o zdrowe odżywianie dzieci.
Nasza grupa liczy ok 20 dzieci, oprócz zajęć dydaktycznych, szczególną wagę przykładamy również, aby dzieci spędzały jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu, biorąc udział w grach i zabawach ruchowych.
Posiłki serwowane w Przedszkolu Montessori "ZdrowoJeż” znajdują się pod stałym nadzorem żywieniowca – właścicielki przedszkola :). Prowadzimy również szkolenia dla osób prywatnych, ale również dla innych, przedszkoli, z zakresu zasad zdrowej diety oraz komponowania posiłków.
Wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o naszej placówce zapraszamy do kontaktu bezpośredniego lub pozostawienia wiadomości e-mail.
Zapraszamy także na Facebooka i Google gdzie można poczytać o nas więcej i obejrzeć nasze zdjęcia.

Serdecznie zapraszamy :)

Jak do nas trafić:
Przedszkole „ZdrowoJeż” usytuowane jest na tyłach ulicy Hanki Czaki, ok 250m od Stacji Metro - Marymont.
Dojazd samochodem lub pieszo: należy dotrzeć do ulicy Hanki Czaki, na wysokości sklepu FreshMarket, obok Apteki znajduje się szlaban i uliczka osiedlowa, która prowadzi do Przedszkola.

Komunikat 2012-12-22, 20:39 | autor: Dagmara Miler